Datum

02 - 03 apr 2022
Expired!

Tijd

10:00 - 18:00

Onder Onsje springen en dressuur

Onderonsje Dressuur en Springen!
Door de wijziging opgave alleen nog mogelijk op donderdag 31 maart 2022!!!!

We waren iets te voorbarig met het outdoorseizoen…..Helaas gooit het weer roet in het eten en zijn we genoodzaakt om naar binnen te gaan. Aangezien er vrijdagavond een mooi parcours voor het JSP in de Stroomruiterhal staat, is het handiger om dit parcours te gebruiken en het springen te verplaatsen naar a.s. zaterdag. Onze excuses voor deze verandering!
Wanneer je zaterdag niet kunt, zou je dit tijdig kunnen aangeven, zodat we de startlijst kunnen aanpassen.

Startlijst dressuur:

Startlijst Dressuur Onderonsje 3 April
Aanvang 10:30
Alet de Hoop Z1
Benjamin Bakker Z1
Rolien Albring Z1
Fleur Struik L1 proef 23
Mathilde Seidel B
Jolanda Hazen-de Jong B
Ronja Weurding B/D
Simone eleveld B
Rolien Albring M1
Imke Snelten L1/D

 

Startlijst springen:

Startlijst zaterdag 2 april 2022
Aanvang pony’s 10:00 uur, paarden gelijk erachter aan
Pony’s Cat. Hoogte
1 Femke Westerbeek Sterre A 30 1 rondje
2 Hilde Westerbeek Nikita B 60 1 rondje
3 Imke Snelten Kees D 70 1e rondje
4 Laura Westerbeek Coco Chanel D 70 1 rondje
5 Imke Snelten Kees D 70 2e rondje
6 Rieke Koerts Starwin’s Ferro S.E. D 70 1e rondje
7 Mare Koerts El Capone S.E. D 80 1e rondje
8 Rieke Koerts Starwin’s Ferro S.E. D 80 2e rondje
9 Mare Koerts El Capone S.E. D 90 2e rondje
Paarden Hoogte
1 Caitlin Meilof Annie 70 1 rondje
2 Rosanne Zinger Wiemer 80 1 rondje
3 Jessica Bosma Jolysance 80 1e rondje
4 Hilde Dijkstra Lukas 80 1 rondje
5 Jessica Bosma Jolysance 90 2e rondje
6 Daniek Oude Velthuis Multimo 90 1e rondje
7 Thea Paping Lecoly 90 1 rondje
8 Daniek Oude Velthuis Multimo 90 2e rondje
9 Denise Dougle Incredible Lady 90 1e rondje
10 Shannon Groeneveld Charlie 90 1e rondje
11 Denise Dougle Incredible Lady 100 2e rondje
12 Shannon Groeneveld Charlie 100 2e rondje
13 Tjarko Veldman Lev 100 1e rondje
14 Rianne Muggen Majesta 100 1e rondje
15 Tjarko Veldman Lev 100 2e rondje
16 Rianne Muggen Majesta 100 2e rondje
17 Jarno Boer Lizz 100 1 rondje
18 Lean Lomulder Anastasia 100 1e rondje
19 Maran Booiman Heaven 100 1 rondje
20 Lean Lomulder Anastasia 100 2e rondje
21 Nikki-Fleur de Haan Feur 100 1e rondje
22 Jacoline Jonkers Levi 110 1 rondje
23 Nikki-Fleur de Haan Fleur 110 2e rondje
24 Robin Brunsting La Chique 110 1e rondje
25 Fleur Struik Kahlua 110 1 rondje
26 Robin Brunsting La Chique 110 2e rondje
27 Luuk Koerts Niels S.E. 60 1e rondje
28 Luuk Koerts Niels S.E. 70 2e rondje
29 Anje Koerts Cirstney S.E. 110 1 rondje
30 Jacoline Jonkers Kapoeira 120 1e rondje
31 Jacoline Jonkers Kapoeira 130 2e rondje