Datum

11 feb 2024
Expired!

Tijd

09:30 - 17:00

Onderonsje

Definitieve startlijst Onder Onsje zondag 11 februari 2024.
Aanvang springen: 09:00 uur met de pony’s, aansluitend de paarden.

Stroomruiterhal
Pony’s Cat. Hoogte
1 Silvijn Katoele Belle 20 1 rondje
2 Maud Brinkman Lady 20 1 rondje
3 Marlijne Katoele Belle 30 1 rondje
4 Manon Jobing C 60 1 rondje
5 Julia Nilles Ronald D 60 1 rondje
6 Lotte Matthijssen Millroads Nozem D 70 1e rondje
7 Carice Hepping Layla D 70 1e rondje
8 Lotte Matthijssen Millroads Nozem D 70 2e rondje
9 Carice Hepping Layla D 70 2e rondje
10 Sanne Ebbinge Champ E 70 1e rondje
11 Noa Makken Miss Alinda C 80 1 rondje
12 Sanne Ebbinge Champ E 80 2e rondje
13 Mare Koerts El Capone S.E. D 80 1 rondje
14 Demi Makken Annika D 80 1e rondje
15 Eline Hulzebosch Verry E 80 1e rondje
16 Demi Makken Annika D 80 2e rondje
17 Eline Hulzebosch Verry E 80 2e rondje
18 Eva de Roos Carnakilly Lady Doris D 90 1 rondje
19 Annerieke Zinger Spitfire Rose D 100 1e rondje
20 Jasmijn Slim KCT’s Pitah D 100 1e rondje
21 Annerieke Zinger Spitfire Rose D 100 2e rondje
22 Nikki-Fleur de Haan M&M D 110 1e rondje
23 Jasmijn Slim KCT’s Pitah D 110 2e rondje
24 Nikki-Fleur de Haan M&M D 110 2e rondje
Paarden Hoogte
1 Wim Pomp 50 1 rondje
2 Monique de Jong Tobago 50 1e rondje
3 Heika Luttjeboer Belle 60 1e rondje
4 Monique de Jong Tobago 60 2e rondje
5 Heika Luttjeboer Belle 60 2e rondje
6 Romana Dijk Leo 60 1 rondje
7 Wim Pomp Hardrock 70 1 rondje
8 Lucrèce Pomp Gavadottie 70 1 rondje
9 Klarissa Prakken Frodo 80 1e rondje
10 Nienke Brunsting Henkie 80 1e rondje
11 Klarissa Prakken Frodo 80 2e rondje
12 Nienke Brunsting Henkie 90 2e rondje
13 Lous Beuving Bolero 90 1 rondje
14 Jolanda Hazen- de Jong Falone Leva 90 1e rondje
15 Rosanne Zinger Izalore 90 1e rondje
16 Jolanda Hazen- de Jong Falone Leva 100 2e rondje
17 Rosanne Zinger Izalore 100 2e rondje
18 Janmar Katoele Dover 100 1 rondje
19 Rianne Muggen Majesta 100 1e rondje
20 Jasmijn Slim Clintana 100 1e rondje
21 Rianne Muggen Majesta 100 2e rondje
22 Jasmijn Slim Clintana 100 2e rondje
23 Lisette Blom Harley LB 100 1e rondje
24 Maran Booiman Nono Enierante 100 1 rondje
25 Lisette Blom Harley LB 100 2e rondje
26 Wim Pomp Carrera 100 1 rondje
27 Benthe Boerma 110 1e rondje
28 Jacoline Jonkers Levi 110 1 rondje
29 Benthe Boerma 110 2e rondje
30 Nikki-Fleur de Haan Fleur 110 1e rondje
31 Jarno Boer Lizz 110 1e rondje
32 Nikki-Fleur de Haan Fleur 110 2e rondje
33 Jarno Boer Lizz 110 2e rondje
34 Robin Brunsting La Chique 120 1 rondje
35 Tjarko Veldman Lev 120 1e rondje
36 Lieke Bregman Legend 120 1e rondje
37 Tjarko Veldman Lev 120 2e rondje
38 Lieke Bregman Legend 130 2e rondje
39 Rieke Koerts 60 1 rondje
40 Wim Pomp Michael 80 1 rondje
41 Klarissa Prakken Decima 90 1e rondje
42 Anje Koerts 90 1 rondje
43 Klarissa Prakken Decima 100 2e rondje
44 Jacoline Jonkers Kensie 120 1 rondje

 

Broekerthal
Bixie / F-proef Cat. Proef
9.30 Silvijn Katoele Belle BF 2
9.40 Maud Brinkman Lady BF 2
9.50 Marlijne Katoele Belle BF 6
10.30 Sanita Prakken Diesel F2

 

Dressuur:
Willem van Es-hal Cat. Klasse Proef
13.30 Silva Bos Ollie Z1 40
13.40 Ilse Stortelers – van Dijk Kensington Z1 40
13.50 Ring ombouwen
13.55 Marrit Reusien Nitro L1 22
14.05 Majella Elgersma Ide van de Arebo Hoeve B 18
14.15 Mara Dijksterhuis Legend Versent SA B 18
14.25 Heika Luttjeboer Belle B 18
14.35 Jelona van Doorn Nexxus B 18
14.45 Margriet Spoor HJ B 18
14.55 Joyce Koerts Olena VBT B 18
15.05 Marrit Reusien Morribelle L1 22
15.15 Pauze
15.25 Myron Kleine Fiandra D L1 22
15.35 Simone Strijker Jackson Louise L1 22
15.45 Roelanda Jonkers Kingsdale L2 26
15.55 Alet de Hoop Jagger M1 30
16.05 Femmeke Huigens Lycke M1 30
16.15 Wenda Bolhuis M2 34
16.25 Julia Nilles Ronald D B 18
16.35 Eefje Hietberg Lynn D B 18
16.45 Ronja Weurding Bonita D L1 22