Afgelopen weekend werd in de manege van De Stroomruiters een dressuurwedstrijd gehouden, deze wedstrijd werd geheel coronaproef verreden.  Er waren looproutes en gezondheidschecks voor de deelnemers en begeleiders, maar geen publiek, de kantine gesloten en geen prijsuitreikingen.

Desalniettemin kende de wedstrijd een vlot verloop en werd na elke gereden proef het protocol met de punten opgehaald, nageteld en buiten de deur neergelegd waar de ruiters de protocollen op konden halen. De uitslag werd via startlijsten bekend gemaakt en de prijzen worden per bank uitbetaald.

Vrijdagavond werd een begin gemaakt met de Z dressuur paarden en pony’s, deze groep reed 1 proef. Uitslagen van de leden van De Stroomruiters. In de klasse Z1 was de overwinning voor Marell Hilberts met Ivanov JL 65,441%, 2e werd Marije Schutter met Jackson S 64,706%.

Zaterdag werd een begin gemaakt met de paarden klasse L1 t/m M2, deze groepen reden 2 proeven. In de klasse L1 1e proef werd Felien Schoon met Jackson S 1e met 218 pnt., en de 5e prijs was voor Alet de Hoop met Jagger. In de 2e proef werd Felien Schoon 2e met 209 pnt.

In de klasse B 1e proef was een 4e prijs voor Majella Elgersma met Wiebran 203 pnt. en de 5e prijs was voor Renee Speelman met Kokomo-man 196 pnt. In de 2e proef was de 4e prijs opnieuw voor Majella Elgersma met 203 pnt. 

Bij de M1 paarden wist Marrit Reusien met Juba 2e te worden met 182 pnt. en in de M2 was de 2e prijs voor Krista Lensing met Kanu Ks, goed voor 195,5 pnt. In de klasse L2 2e proef wist Francis Turkensteen met Image FT de 2e prijs te behalen met 206 pnt.

Zondag ging het verder met de pony’s, In de klasse B cat. A/B/C wisten de zusjes Makken zowel in de 1e als ook in de 2e proef te winnen. Noa Makken  met Zazou werd 2 keer 1e met 196,5 en 191,5 punten, Demi Makken reed ook met Zazou en zij werd zowel in de 1e als in de 2e proef 2e met 184,5 en 185 punten.

In de M1 cat. A/B/C wist Indy Hingstman met Job de 1e proef te winnen met 205 pnt. en de 2e proef werd gewonnen door Nikkie-Fleur de Haan met Dublin 190 pnt.

De klasse L1 was er een 1e prijs voor Amber Bakker met Mellow 210 pnt. en een 3e prijs voor Willemijn Sijbenga met Koos 192 pnt. In de 2e proef ging de overwinning opnieuw naar Amber Bakker met Mellow 203 pnt. De 2e prijs was voor Willemijn Sijbenga met Koos 197 pnt. en de 3e prijs was voor Maureen Steenbeek met Amber 191,5 pnt.

n de klasse M1 cat. D/E behaalde Anke ten Hoor met Kingston de 2e prijs met 194,5 punten.

Foto @Veronique Meints Fotografie